Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00

Сб – Нд:  Вихідний 

0
Мій кошик
Каталог
Укр

Пожежна сигналізація

Устаткування для забезпечення безпеки у разі пожежі є обов'язковим у магазинах, готелях, навчальних закладах, закладах громадського харчування та інших приміщеннях з великим скупченням людей. Також пожежна сигналізація встановлюється на об'єктах, на яких зберігаються вибухонебезпечні або легкозаймисті речовини.

За великим рахунком, охоронна система даного типу застосовна абсолютно скрізь і буде не зайвою в приватному будинку або квартирі. Давайте розберемося, які бувають різновиди пожежної сигналізації.

Яка пожежна сигналізація у Києві та в Україні найбільш затребувана?

Пожежно-охоронна система ділиться на три основні види:

Порогова (безадресна) сигналізація

Головною відмінною рисою такої системи є реалізація оповіщення про пожежу, яка повністю побудована на початковому закладеному на виробництві порозі спрацьовування кожного сповіщувача. Наприклад, у випадку з тепловим датчиком він відправить відповідний сигнал про підвищення температури в приміщенні на централь лише коли вона досягне того самого вшитого rdquo; у пристрій порога. 

Плюси:

  • низька ціна;

  • швидке та просте встановлення обладнання;

  • легке обслуговування.

Мінус:

  • закладений принцип побудови шлейфів (променів) з оповідальними датчиками не дає можливості зрозуміти, який саме датчик спрацював. Простіше кажучи, якщо на великій площі буде невелике вогнище загоряння, на яке зреагує датчик, панель управління відобразить лише номер шлейфу. А до цього шлейфу може бути підключено кілька десятків датчиків, розташованих на великій квадратурі об'єкта;

  • потрібно максимально відповідально підходити до вибору датчиків. У разі низькоякісних пристроїв система грішитиме помилковими спрацьовуваннями.

Адресно-опитувальна пожежна система

Якщо в першому випадку централь чекає оповіщення від датчика, то в даній системі централь (контрольна панель) періодично сама опитує всі підключені датчики для з'ясування їхнього стану в поточний відрізок часу.

Плюси:

  • Просунута система пожежної безпеки;

  • обладнання не обмежене пороговими значеннями прошитими в датчиках, а самостійно тестує їх стан, зіставляючи значення розумного алгоритму. Централь отримує від оповіщувачів такі сигнали як несправність, втрата сигналу, нормальний стан, пожежа;

  • точний контроль задимленості та температури в приміщенні.

Ціна пожежної сигналізації адресно-опитувального типу – це той фактор, який прийнято відносити до мінусів. Але, правду кажучи, таке обладнання фізично не може бути в бюджетному класі і коштуватиме дешево, оскільки функціонал і надійність системи знаходяться на досить високому рівні.

Адресно-аналогова пожежна система

Це просунута сигналізація на даний момент. Її головною відмінністю є централь, яка самостійно приймає рішення про стан оповіщувачів, а також оцінює рівень безпеки в приміщенні. Контрольна панель є складним обчислювальним обладнанням та за допомогою високоточних алгоритмів проводить безперервне опитування всіх підключених до неї оповіщувачів.

Простий приклад роботи адресно-аналогової сигналізації. Датчики температури цілодобово та без зупинки передають на централь дані про температуру на об'єкті. Панель у свою чергу не тільки знає значення мінімальної, оптимальної та максимальної температури у конкретно взятому приміщенні, але й враховує динаміку її зміни з усілякими похибками. Таким чином цей тип сигналізації здатний виявити вогнище займання на початковому етапі, тим самим дозволяючи швидко усунути його і мінімізувати шкоду.

Звичайно, що ціна на таку систему буде найвищою із трьох представлених видів.

Система пожежної сигналізації. Купити дротову чи бездротову?

Якщо ціна пожежної сигналізації бездротового формату залежить в основному від якості датчиків та загального функціоналу, то до провідної варіації підключається вартість обов'язкової вогнестійкої кабельної лінії. Але навіть з огляду на це бездротові версії практично завжди будуть дорожчими. 

Першорядний фактор при виборі пожежної сигналізації – це конструктивні особливості об'єкта:

  • кількість приміщень;

  • з якого матеріалу зроблено перегородки тощо.

Тільки після цього можна переходити до вибору кількості та головної якості обладнання, що встановлюється. Система пожежної сигналізації, купити яку зараз можна з урахуванням практично будь-якого бюджету, що виділяється на систему (звичайно ж, в розумних межах), як і будь-яка інша сигналізація, може мати провідний або бездротовий формат монтажу. У будь-якому випадку обладнання складається з наступних компонентів:

  • всі органи системи підключаються до єдиного блоку живлення;

  • датчики (теплові, димові, комбіновані, світлові, газові, виявлення полум'я);

  • контрольна панель приймає сигнал;

  • у випадку бездротової сигналізації далі сигнал подається на радіоканальний модуль;

  • з модуля сигнал подається на оповіщення (таблички “ВИХІД” і світлозвукові оповіщувачі);

  • додатково монтується кнопка ручного оповіщення, яка є запасним варіантом при збою датчиків.

Пожежна сигналізація у Києві та по всій Україні в обов'язковому порядку має бути підключена до основного та резервного джерела живлення. Багато хто воліє все ж таки встановлювати провідні системи, так як вони вважаються більш надійними. Але якщо для встановлення пропонується якісна професійна бездротова пожежно-охоронна сигналізація, ціна на яку вища, ніж на провідну версію, то з надійністю буде все більш ніж добре.

Якісна пожежна сигналізація у Києві з можливістю доставки по всій Україні на Videomarket.com.ua

У нашому інтернет-магазині завжди є будь-яка система пожежної сигналізації. Придбати можна як бюджетні системи, так і багатофункціональне обладнання. При необхідності менеджери компанії “Відеомаркет” з радістю проконсультують та допоможуть з вибором необхідного комплекту пожежної сигналізації та комплектуючих для вашого приміщення.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.