Кількість
|
Вартість
|
||
|
Батарейки є компактними енергоносіями або, точніше сказати, ХІТами (хімічними джерелами струму). Вони забезпечують автономну роботу як різним примітивним пристроям – ліхтарі, навушники, іграшки та пульти дистанційного керування, так і складному технічному обладнанню – фотоапарати, медична техніка, промислові портативні вимірювальні прилади тощо. Сучасні системи безпеки та відеоспостереження, що базуються на бездротовому з'єднанні, також не обходяться без даного елемента живлення. У такій схемі датчики руху, розбиття, затоплення, датчики диму та газу працюють саме він батарейок.
Можна з упевненістю сказати, що незважаючи на стрімкий розвиток у сфері автономних елементів живлення, звичайні батареї залишаться з нами ще не на одне десятиліття.
Батарейки: ключові особливості різних елементів живлення
Ми торкнемося лише найпоширенішого і затребуваного типу, а саме циліндричних батарейок. Дані енергоносії розрізняються між собою за трьома основними параметрами:
Розмір батарейок
Як уже згадувалося, купити батареї можна для забезпечення автономної роботи різних пристроїв. Але спочатку виробник завжди закладає певний типорозмір енергоносія у те чи інше обладнання. Визначити розмір можна за відповідним маркуванням на хімічному джерелі струму. Нижче наведені розміри найпоширеніших і широко використовуваних циліндричних батарейок:
-
AA – мізинчикові;
-
AAA – пальчикові;
-
C і D – енергоємні батарейки (бочки).
Також існують нестандартні хімічні джерела струму, як, наприклад, батарейки, що використовуються в сигналізаціях Ajax та іншому схожому устаткуванні.
Тип хімічного джерела в батарейці
Батарейки купити можна трьох видів, кожному з яких відповідає своє літерне маркування:
-
Сольові батарейки – R. Використовуються в основному в найпримітивніших пристроях, таких як термометри, пульти, годинники.
-
Лужні (алкалінові) батареї – LR. За своїми характеристиками (ємності та експлуатаційними якостями) краще сольових моделей. Але як і, тип R погано переносять негативні температури.
-
Літієві батареї – FR. Висока енергоємність, однаково стабільна робота при низьких і високих температурах і добре захищені від протікання – головні переваги батарейок FR.
Одноразові та багаторазові батарейки
Купити батарейки можна у двох форматах: неперезаряджувані та акумуляторні (перезаряджувані). Ціни на акумуляторні батареї вищі, але за підсумком є економічно вигіднішим варіантом на тривалій дистанції використання.
В яких випадках краще купити акумулятор?
Для звичайних споживачів, таких як пульти, настінний годинник, датчики систем безпеки і схожих пристроїв цілком достатньо якісних лужних батарейок, що не перезаряджаються. Можна використовувати і сольові, але вони схильні до окислення і витікання, що може зіпсувати пристрій. А ось для енергоємних носіїв – медичне обладнання з компресорами, моторизовані іграшки, фотоспалахи та інші ненажерливі пристрої рекомендується купити акумуляторні батареї.
Відеомаркет пропонує купити батарейки за доступними цінами для малопотужних та енергоємних пристроїв
У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент сольових, алкалінових та літієвих батарейок різних розмірів. Елементи живлення представлені як у неперезаряджуваному, так і акумуляторному форматі. За потреби менеджери магазину Videomarket проконсультують і допоможуть вибрати відповідні батареї. Купити енергоносії можна з доставкою кур'єром по Києву або відправкою до будь-якої точки України за допомогою поштових операторів.