Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00

Сб – Нд:  Вихідний 

0
Мій кошик
Каталог
Укр

Маршрутизатори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Маршрутизатор (роутер) – це мережеве обладнання, яке виконує кілька важливих функцій комп'ютерних мереж. Його головне завдання полягає в тому, щоб визначати оптимальний шлях передачі між різними мережами та пристроями. На дротові моделі, а також роутери Wi-Fi, ціна і по всій країні залежить не тільки від технічних можливостей обладнання, але і від виробника. Чим надійніший і відоміший бренд, тим ціна буде вищою, але цілком виправдано.

На що звертати увагу при виборі маршрутизатора та що впливає на вартість роутера

Домашній та комерційний роутер купити в Києві та Україні в цілому можна як з базовим функціоналом, так і в технологічно складному виконанні. По суті, його вибір мало чим відрізняється від пошуку необхідної бездротової точки доступу. Перш за все потрібно звертати увагу на такі параметри:

PoE маршрутизатор (без Wi-fi)

  1. Пропускна спроможність (швидкість передачі). Вимірюється в мегабітах за секунду (Мбіт/с) або гігабітах за секунду (Гбіт/с) і вказує, скільки даних може бути передано через маршрутизатор за певний період часу. Виберіть маршрутизатор із пропускною здатністю, що відповідає вашим потребам.

  2. Кількість портів. Переконайтеся, що маршрутизатор має достатньо портів для підключення всіх дротових пристроїв, таких як комп'ютери, принтери, ігрові приставки тощо.

  3. Типи портів:

    • Ethernet порти (зазвичай 10/100 Мбіт/с або 1 Гбіт/с);

    • WAN-порти для підключення до інтернет-провайдера.

  4. Які можливості керування та налаштування надає обладнання.

  5. Рівень безпеки (перелік протоколів шифрування, наявність/відсутність брандмауера, фільтрація доступу тощо).

Безпровідний роутер

До перерахованого вище додаємо наступні критерії вибору:

  1. Частотні діапазони. Є три типи маршрутизаторів:

    • однодіапазонні. Працюють на частоті 2.4 ГГц. До плюсів відноситься висока дальність покриття. До мінусів – інтерференція, яка може вплинути на якість та стабільність Wi-Fi сигналу;

    • дводіапазонні. Працюють на частотах 2.4 ГГц та 5 ГГц. До плюсів належить вища швидкість передачі. До мінусів – невеликий діапазон покриття.

    • тридіапазонні. Мають одну частоту 2.4 ГГц та дві частоти 5 ГГц, що дозволяє одночасно створити три окремі мережі.

  2. Стандарт зв'язку:

    • 802.11b – швидкість до 11 Мбіт/с (2.4 ГГц);

    • 802.11g – до 54 Мбіт/с (2.4 ГГц);

    • 802.11n – до 300 Мбіт/с (2.4 ГГц);

    • 802.11ac (Wi-Fi 5) – від кількох сотень Мбіт/с до кількох Гбіт/с (2.4 ГГц та 5 ГГц);

    • 802.11ax (Wi-Fi 6) – швидкість може сягати 9,6 Гбіт/с (2.4 ГГц і 5 ГГц).

  3. Діапазон покриття. Обов'язково звертайте увагу на діапазон покриття маршрутизатора. Якщо потрібно покрити велику площу або кілька поверхів, вибирайте пристрій з ширшим покриттям, щоб забезпечити рівномірний сигнал Wi-Fi.

Вартість Wi-Fi роутера, так само як і дротової версії, безпосередньо залежить від перерахованих вище параметрів. Але вибір даного обладнання настільки великий, що підібрати необхідний пристрій під ваш бюджет і завдання не важко. Варто відзначити, що роутер з Wi-Fi у Києві та в Україні можна купити за відносно невеликі гроші. Але при цьому він чудово впорається як з домашніми, так і з комерційними мережами. Головне, віддавати перевагу надійним виробникам мережевого обладнання:

Більше бюджетні маршрутизатори, як, наприклад, Totolink відмінно підійдуть для домашнього використання.

Якісний роутер купити у Києві з можливістю доставки по всій Україні можна на сайті Відеомаркет

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент маршрутизаторів бюджетного, середнього та преміум сегмента. Ви завжди можете розраховувати на професійну консультацію від наших менеджерів та допомогу у виборі необхідного мережного обладнання.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.