Кількість
|
Вартість
|
||
|
Основним джерелом живлення для побутових та промислових приладів є електрична мережа. Але через те, що окреме обладнання може вимагати безперебійної роботи (наприклад, комп'ютерні мережі, системи безпеки та відеоспостереження, різні гаджети, побутова техніка тощо) електромережа не може виступати 100% гарантом стабільної роботи пристроїв 24/7. Для забезпечення безперебійного функціонування різного обладнання використовують резервні джерела живлення. Купити накопичувачі енергії та альтернативні прилади електропостачання можна як для дрібних побутових потреб, так і масштабних комерційних цілей.
Системи накопичення енергії (ESS) та джерела живлення: ціна та різновиди
Перед тим, як перейти до переліку основних резервних (альтернативних) систем електропостачання, варто згадати два джерела струму, купити які потрібно в будь-якому випадку, оскільки окремі види техніки без них не працюватимуть:
-
Батарейки. Wi-Fi датчики систем відеоспостереження, пульти від техніки, різні медичні пристрої та безліч іншого обладнання працює виключно від батарейок.
-
Блоки живлення. Багато пристроїв вимагають перетворення мережі 220V на меншу напругу (5V, 12V, 24V тощо). Ноутбуки, відеокамери, LED-стрічки та інші прилади потребують саме такого електроживлення.
Говорячи про автономне (резервне) електропостачання, можна виділити наступне обладнання:
Портативні джерела живлення
Ці пристрої призначені для забезпечення обладнання електрикою, незалежно від наявності розетки або основного джерела електропостачання. Сучасні портативні джерела живлення можна купити не тільки для зарядки малопотужних гаджетів, адже крім USB виходів вони мають виходи AC 220-240V.
Ціна на цей тип обладнання може коливатися від кількох сотень до кількох тисяч доларів.
Power Bank (повербанк)
По суті це міні версія повноцінних портативних джерел живлення і на відміну від них павербанки мають менш мізерний функціонал і можливості, але й ціна на них відчутно нижча.
До речі, можна організувати зарядку як портативних джерел живлення, так і павербанків за допомогою сонячних батарей.
ДБЖ (джерело безперебійного живлення)
Дані електронні пристрої призначені для забезпечення безперервного електроживлення електронної апаратури у разі відключення основного електропостачання або напруги коливань. ДБЖ зазвичай використовуються для запобігання втраті даних, збереження роботи пристроїв та забезпечення часу для безпечного завершення операцій при тимчасових збоях в електропостачанні.
АКБ (акумуляторні батареї)
Забезпечують автономну роботу обладнання або можуть бути резервуарами для зберігання накопиченої електричної енергії (у випадку, наприклад, організації зв'язки інвертор+сонячні панелі+АКБ).
Потужні системи накопичення енергії
Дороге обладнання, що повністю виправдовує свою вартість. Включають гібридні інвертори і АКБ великої ємності (5 кВт, 8 кВт і т.д). Такі джерела живлення у Києві та Україні загалом використовуються для забезпечення електроенергією приватних будинків та комерційних підприємств.
Відеомаркет пропонує купити джерела живлення у Києві з можливістю доставки по всій Україні
У нашому інтернет-магазині представлений різноманітний асортимент різних джерел живлення, включаючи резервні системи електропостачання. Ви завжди можете розраховувати на консультацію та допомогу у виборі необхідного обладнання.