Кількість
|
Вартість
|
||
|
Датчики розбивання скла можна купити в різному виконанні як за принципом дії, так і по монтажу. Який пристрій надійніший за дротовий або бездротовий? Такий оповіщувач слід вибирати не за способом підключення, а за типом уловлювання порушення цілісності скляної конструкції.
Які датчики розбиття купити для дому, магазину, офісу?
Почнемо з того, що будь-який датчик розбиття однаково добре працює зі звичайним, загартованим та багатошаровим склом. Тому дані оповіщувачі можуть встановлюватися абсолютно скрізь, де є скляна поверхня:
-
вітрини в магазинах;
-
скляні “острівці” у торгових центрах;
-
металопластикові, а також великі вітражні вікна і т.д.
Датчики розбиття у Києві та по всій країні представлені на ринку з різними системами контролю цілісності скла. На даний момент існує три типи реагування на розбиття:
Електроконтактний датчик розбиття
Один із найстаріших варіантів захисту вікон та вітрин, заснований на механічному контролі. Для реалізації такої системи захисту використовується фольгована смуга (обов'язково з діелектричним покриттям) або провід. До мінусів можна віднести:
-
Дешевизна обладнання нівелюється складною і найчастіше фінансово-затратною установкою.
-
Зовнішній вигляд вікна або вітрини з таким датчиком залишає бажати кращого.
-
Часті помилкові спрацьовування.
-
Сповісники одразу впадають у вічі досвідченим зловмисникам.
П'єзоелектричний датчик розбиття
Також має механічний принцип спрацьовування. Монтаж відбувається на самому склі та не призначений для великих площ поверхні. Мають дуже вузький діапазон налаштувань чутливості, та й загалом підібрати необхідні параметри спрацьовування досить складно.
Ми рекомендуємо звернути увагу на третій тип. Найактуальніші та технічно досконалі на даний момент сповіщувачі – акустичні датчики розбиття. Придбати їх можна для захисту від проникнення в житлові та нежитлові приміщення через вікна, забезпечення безпеки товару під вітринами тощо.
Акустичні датчики розбиття скла: купити краще комбінований або моносповіщувач
Такі оповіщувачі миттєво реагують на звук розбиття скла і є найнадійнішим рішенням на даний момент. Існує два типи датчиків розбиття з мікрофоном:
Звичайний акустичний датчик розбиття
Компактний пристрій, який може встановлюватися далеко від скляних поверхонь. Наприклад, радіоканальні професійні версії можуть вловлювати звук розбиття в діапазоні до 9 м, а стабільний сигнал із централлю підтримується на відстані до 1000 м.
Комбінований датчик розбиття
Принцип роботи той самий, але крім розбиття датчик фіксує рух. Такі пристрої одночасно поєднують у собі датчик руху та розбиття в одному корпусі.
В обох випадках відбувається миттєве сповіщення власника за допомогою смс, дзвінка або повідомлення у додатку. Якщо сигналізація підключена на пульт охорони, то, звичайно, сигнал тривоги піде і в охоронну структуру. Перед електроконтактними та п'єзоелектричними ці датчики розбиття мають такі переваги:
-
максимально прості в монтажі;
-
мають високоінтелектуальну систему від помилкових спрацьовувань;
-
безвідмовна фіксація розбиття з подальшим оповіщенням.
За способом монтажу вони бувають провідні та бездротові, що лише додає ще один плюс до варіативності установки пристроїв.
Videomarket пропонує купити датчики розбиття в Києві з можливістю доставки по всій Україні
У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент надійних та технічно актуальних датчиків розбиття. Ви без проблем знайдете відповідні моделі з дротовим та радіоканальним способом підключення. За необхідності менеджери Відеомаркет радо проконсультують і допоможуть з вибором необхідного пристрою.