Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00

Сб – Нд:  Вихідний 

0
Мій кошик
Каталог
Укр

Портативні джерела живлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Забезпечити роботу пари смартфонів за відсутності електрики не важко. Один, а краще два павербанки з ємністю 20-30 тис. mAh легко дозволять активно користуватися гаджетами протягом кількох днів. Але коли потрібно активувати потужніші пристрої під час блекауту або в місці, де немає електромережі, Power Bank, на жаль, стає безпорадним. В даному випадку проблему зможуть вирішити портативні електростанції, також відомі, як портативні джерела живлення. Купити представлене обладнання актуальне не лише для заряджання смартфонів та ноутбуків. Залежно від моделі така станція без проблем може запустити потужніші пристрої – мікрохвильові печі, електрочайники, холодильники, пральні машини і т.д.

Як купити портативне джерело живлення, яке відповідає вашим потребам?

За фактом є три ключові параметри, які потрібно обов'язково враховувати під час вибору:

Місткість портативної електростанції

В даному випадку параметр вимірюється не в міліампер-годинах (mAh), а у ват-годинах (Wh/Вт·ч). Наприклад, портативне джерело живлення EcoFlow DELTA має ємність 1260 Вт · год. Це означає, що пристрій може підтримувати навантаження 1260 Вт протягом однієї години і не має значення, скільки пристроїв ви підключите до станції, важливо лише їх загальне споживання.

Типи виходів у портативному джерелі живлення

Безсумнівно, що більше різних виходів у електростанції, то вона більш універсальна і практична. Пристрій може бути оснащений такими типами роз'ємів:

  • USB та USB-C;

  • постійний струм (DC);

  • змінний струм (AC);

  • порти для підключення автомобільної зарядки та сонячних панелей.

Також важливо звертати увагу не лише на наявність тих чи інших портів, а й на їхню кількість. Наприклад, портативне джерело живлення AlphaESS BLACKBEE-1000 може одночасно живити до 12 пристроїв.

Номінальна та пікова потужність портативної електростанції

Як уже згадувалося, портативні джерела живлення можна купити для запуску енергоємного обладнання. Чимало приладів мають так зване пікове навантаження під час запуску. Наприклад, холодильник при пуску компресора може споживати 1.5 кВт/год, а вже запущений компресор “їстиме” лише 300 Вт/год. Тому дуже важливо приділяти увагу тому, яке навантаження може витримувати портативне джерело живлення у номіналі та піку. Давайте розглянемо, як це працює на практиці за допомогою портативного джерела живлення Zendure SuperBase Pro 1500:

  • ємність - 1440 Вт · год;

  • номінальна потужність – 1800 Вт·ч (потужність, яку електростанція може постачати на постійній основі без ризику навантаження чи пошкодження);

  • пікова потужність – 4000 Вт·ч (максимальне значення електричної потужності, яке пристрій може витримати на короткий час, зазвичай, протягом декількох секунд, іноді хвилин).

Характеристики вказують на те, що ця електростанція без проблем запустить середньостатистичний холодильник або мікрохвильову піч.

Відеомаркет пропонує купити портативні джерела живлення в Києві з можливістю доставки по всій Україні

У нашому інтернет-магазині можна придбати портативне джерело живлення від таких виробників як AlphaESS, Zendure, EcoFlow, Bluetti, Utepo, Jackery та інших відомих брендів. Ви завжди можете розраховувати на висококваліфіковану консультацію від менеджерів магазину Videomarket та допомогу у виборі відповідного пристрою.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.